WILD MODUŁ #2

Przedstawiam Ci moduł #2 kursu uczącego najskuteczniejszej techniki na wywołanie świadomego snu. Jest to technika WILD, która polega na świadomym zasypianiu.

Moduł #2 jest efektem ponad roku mojej pracy. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz, aby w końcu udała Ci się technika WILD. Rzuć okiem na plan kursu:

1. WSTĘP I WZÓR NA SEN [WIDEO 1]

Opowiem o paru sprawach na początek i poruszę kwestię moich poszukiwań, dotyczących wzoru na sen. Dowiesz się, jak wygląda ten niezwykły wzór i jak go możesz wykorzystać.

2. KULA ŚWIADOMOŚCI [WIDEO 2]

Z tego wideo dowiesz się, jak utrzymywać balans między jawą a snem. Wiele osób ma problem, bo albo nie może zasnąć, albo zasypia za szybko. Tutaj podaję konkretne rozwiązanie.

3. ZEGAR BIOLOGICZNY [WIDEO 3]

Czy wiesz, że w ciągu 24h, w Twoim ciele zachodzi bardzo wiele zmian, które mogą sprawić, że WILD uda Ci się za każdym razem lub nigdy nie wyjdzie? W tym wideo odpowiadam na pytanie, kiedy najlepiej jest wykonywać technikę WILD oraz mówię o największym błędzie, który popełnia WIĘKSZOŚĆ osób.

4. FAZY I CYKLE SNU [WIDEO 4]

Być może wydaje Ci się, że już dużo wiesz na ten temat. Jednak czy wiesz, który cykl jest cyklem WILD? Wytłumaczę Ci dokładnie przebieg całego snu i powiem, o której godzinie masz największe szanse na udanego WILD’a.

5. BADANIE CYKLU SNU [WIDEO 5]

Jeśli chcesz osiągnąć naprawdę szybkie rezultaty – musisz znać swój indywidualny cykl snu. W tym nagraniu przedstawiam 2 skuteczne metody, aby go zbadać. Dzięki temu będziesz wiedział, kiedy masz się dokładnie budzić, aby wykonać technikę WILD.

6. PRESJA [WIDEO 6]

Bardzo ważne wideo. Mówię tu o właściwym podejściu do treningu i unikaniu presji. Presja to najważniejszy element, który najczęściej decyduje o udanej lub nieudanej próbie. Dlatego musisz to wiedzieć!

7. POPRAWNY WBTB [WIDEO 7]

Przedstawiam jak wykonać poprawnie technikę WBTB (Wake Back To Bed). Dowiesz się kiedy masz się budzić, jak łatwo wstać z łóżka w środku nocy, jak długo masz być obudzonym, co robić potem i po jakim czasie położyć się spać.

8. ZAAWANSOWANE HIPNAGOGI [WIDEO 8]

Poruszam tu temat zaawansowanych hipnagogów, jakimi są PRZEBŁYSKI. Przebłyski są naszym celem podczas WILD’a – dlatego musisz wiedzieć jak je rozpoznać i czym one są.

9. WIZUALIZACJA [WIDEO 9]

Powiem na co dzieli się wizualizacja i jak z niej korzystać. Podam też różnice pomiędzy PRZEBŁYSKAMI a WYOBRAŻENIAMI.

10. 6 PRZESTRZENI TWORZENIA [WIDEO 10]

Wiele osób mówi: wyobraź sobie to lub tamto. Jednak nikt nie mówi, GDZIE masz to sobie wyobrazić. Te wszystkie mentalne obrazy mogą być tworzone na różne sposoby. Tutaj mówię o 6 przestrzeniach tworzenia i jak je wykorzystać podczas WILD’a. Mówię też, na co NIE WOLNO Ci zwracać uwagi.

11. TRENING WIZUALIZACJI [WIDEO 11]

Jest to objaśnienie, jak trenować wizualizację w oparciu o poniższe nagrania audio.

12. ŻYWE WIZUALIZACJE [AUDIO 1]

Jest to szybkie i łatwe ćwiczenie, które uświadomi Ci, na czym polega jakość mentalnych obrazów, które tworzysz.

13. WIZUALNE EWOLUCJE [AUDIO 2]

Pokażę Ci jak możesz polepszyć swoją umiejętność wizualizowania.

14. PAMIĘĆ WIZUALNA [AUDIO 3]

Ćwiczenie na wizualizację z wykorzystaniem pamięci.

15. 5 ZMYSŁÓW [AUDIO 4]

Nigdy nie stworzysz dobrej wizualizacji, jeśli nie potrafisz pobudzić swoich niefizycznych zmysłów, a nigdy ich nie pobudzisz – jeśli najpierw nie zapoznasz się dobrze ze swoimi fizycznymi zmysłami. To audio Ci w tym pomoże.

16. JA W RZECZYWISTOŚCI [AUDIO 5]

Ciekawe ćwiczenie na badanie rzeczywistości fizycznej. Tę wiedzę wykorzystamy potem przy wchodzeniu do snu.

17. JA W WYOBRAŹNI [AUDIO 6]

To samo ćwiczenie jak wyżej, jednak wykonane w całości w wyobraźni.

18. LOSOWA WIZUALIZACJA [AUDIO 7]

Technika na pobudzanie zmysłów niefizycznych. Bardzo ważne, jeśli chcesz zacząć wyłapywać bodźce płynące ze snu.

19. MENTALNE MENU [WIDEO 12]

Technika na szybkie wywoływanie hipnagogów, a przede wszystkim PRZEBŁYSKÓW. Od tego zależy tempo wchodzenia do snu.

20. PARALIŻ SENNY [AUDIO 8]

Wszystko co musisz wiedzieć na temat paraliżu sennego.

21. CYKL WILD [WIDEO 13]

Najważniejsze wideo z kursu. Mówię jak krok po kroku wejść do snu, korzystając ze wszystkich technik przedstawionych na kursie.

22. WILD MASTER [AUDIO 9]

Nagranie do słuchania podczas pierwszych prób wejścia do snu. Prowadzę Cię od samego początku do samego końca. Dzięki temu nie musisz się zastanawiać, co i kiedy masz zrobić.

23. CAŁY WILD OD A DO Z [PLIK 1]

Plik PDF, w którym opisałem wszystkie etapy nauki techniki WILD. Masz tutaj rozpiskę od czego zacząć i co robić po kolei.

24. NAJCZĘSTSZE PROBLEMY [PLIK 2]

Ostatni PDF, gdzie umieściłem najczęściej występujące problemy i ich rozwiązania. Więc w razie kłopotów wystarczy, że tam zajrzysz i od razu będziesz wiedzieć, co poprawić lub nad czym dalej pracować.

 

Otrzymujesz ponad 2,5h nagrań wideo HD i audio! 

W sumie 22 nagrania – 13 wideo i 9 audio. A do tego 2 raporty w PDF

 

Darmowa lekcja

Możesz skorzystać z kursu za darmo już teraz! Zobacz lekcję pt. „KULA ŚWIADOMOŚCI”:

O kursie

W module #2 będziemy korzystać z zaawansowanych metod na wejście do snu bez utraty świadomości. Musisz poznać ważne zasady, których nie zna większość oneironautów. Dlatego męczą się godzinami, aby zrobić WILD’a – a potem i tak im nie wychodzi.

Niestety, większość tego co piszą ludzie na forach internetowych jest albo nieprawdziwe, albo niekompletne. Stąd bierze się najwięcej trudności z techniką WILD. Nikt nie opisał jej wystarczająco dobrze. Ale nadszedł czas, abyś w końcu poznał wszystkie potrzebne sekrety na wyjście do snu.

Podam Ci sprawdzone techniki krok po kroku. Spędziłem nad nimi ponad rok, aby wszystkie przetestować i sprawdzić.

Od razu muszę zaznaczyć, że każdy WILD przebiega trochę inaczej. Dlatego zamiast podawać Ci jeden konkretny sposób, opowiem Ci o najważniejszych etapach podczas WILD’a. Niekoniecznie będziesz musiał przechodzić przez wszystkie etapy za każdym razem. Dlatego przede wszystkim wtajemniczę Cię, jak prawidłowo reagować na konkretną sytuację. Nauczę Cię elastycznego podejścia. Dzięki temu bez względu na to, jak przebiegnie WILD, Ty i tak sobie poradzisz.

KIEDY BĘDĄ EFEKTY?

Opracowałem kurs w taki sposób, abyś wiedział gdzie jesteś i co powinieneś robić dalej. Patrzysz na swoje efekty i przechodzisz dalej lub wciąż pracujesz nad tym, co sprawia Ci trudność. Dlatego jednym uda się przejść pół kursu w tydzień, a innym w miesiąc. To zależy tylko od Ciebie, Twoich wyników oraz wkładu pracy. Jeśli masz czas, to pewnie szybciej osiągniesz rezultaty.

Obniżona cena

Dotychczas moduł #2 był sprzedawany za 97 zł. Otrzymywałem jednak informacje, że wiele osób nie mogło sobie na niego pozwolić – więc chwilowo obniżyłem cenę na 57 złUwaga! Zastrzegam sobie prawo do ponownego powrotu do kwoty 97 zł w dowolnym momencie.

Kliknij w przycisk poniżej i zdobądź już dzisiaj moduł #2 kursu WILD:

 Uzyskaj dostęp >> 

 

60 DNIOWA GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Masz 60 dni na zapoznanie się z kursem. Jeśli w tym czasie uznasz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań – zwrócę Ci pełną kwotę, którą zapłaciłeś. Nie chcę Twoich pieniędzy, jeśli nie będziesz w pełni zadowolony z kursu. Daję taką gwarancję bez obaw, ponieważ jestem pewień, że pokochasz mój kurs.

Artur Wójtowicz