WILD MODUŁ #1

Moduł #1 jest to trening świadomości sennej. Myślę, że najlepiej zrozumiesz co w nim jest, jeśli rzucisz okiem na plan kursu:

0. ZANIM ZACZNIESZ [WIDEO]

Krótki wstęp, w którym wyjaśniam jak korzystać z kursu, aby osiągnąć maksymalne rezultaty w jak najszybszym czasie.

1. ROZGRZEWKA [WIDEO 1]

Seria najskuteczniejszych ćwiczeń przygotowujących do świadomego wchodzenia do snu. Opowiem o 4 najważniejszych partiach mięśni, które MUSZĄ być rozluźnione podczas zasypiania.

2. PRZYGOTOWANIA [WIDEO 2]

Mówię jak prawidłowo przygotować swoje otoczenie i jak powinna wyglądać właściwa pozycja ciała podczas ćwiczeń. Wiele pomocnych wskazówek, które przyśpieszą rezultaty.

3. BEZRUCH [WIDEO 3]

Objaśniam czego NIE WOLNO robić podczas zapadania w sen. Mówię jak oszukać ciało, że śpimy wykorzystując pierwszy sygnał zasypiania.

4. BEZRUCH [AUDIO 1]

Pierwsze ćwiczenie, po którym opanujesz podstawową umiejętność w świadomym zasypianiu. Jest to warunek konieczny do zaśnięcia.

5. SZKLANKA WODY [WIDEO 4]

Tłumaczę jak panować nad umysłem i uspokajać rozbiegane myśli. To najważniejsza czynność przed kolejnym krokiem do snu.

6. SZKLANKA WODY [AUDIO 2]

Drugie ćwiczenie mające na celu opanowanie umiejętności wyciszania umysłu. Uwolnisz się od niepotrzebnych myśli, które najczęściej blokują innych ludzi.

7. 600 SEKUND [WIDEO 5]

Panowanie nad myślami i kontrola wewnętrznych odczuć. Poznasz najważniejsze czynności zanim zaczniemy usypiać swoje ciało.

8. 600 SEKUND [AUDIO 3]

Doskonałe ćwiczenie polegające na obserwacji myśli. Dowiesz się ile niepotrzebnych myśli pojawiało Ci się do tej pory w głowie.

9. PRAWIDŁOWE ODDYCHANIE [WIDEO 6]

Najważniejszy czynnik w świadomym zasypianiu. Jeśli do tej pory nigdy nie wszedłeś do snu bez utraty świadomości – to znaczy, że nie wiedziałeś jak oddychać! Możesz przyśpieszyć rezultaty, gdy poznasz opracowane przeze mnie oddechy relaksacyjne.

10. PRAWIDŁOWE ODDYCHANIE [AUDIO 4]

Przestawiam 3 schematy oddechu relaksacyjnego i pomagam odnaleźć rodzaj oddechu, który będzie dla Ciebie najskuteczniejszy.

11. SENNY ODDECH [WIDEO 7]

Drugi najskuteczniejszy rodzaj oddechu, który sygnalizuje ciału, że już śpimy. Dzięki temu możemy wejść do snu wciąż pozostając w pełnej świadomości. Mówię tu także o tym, jak poznać własny prawidłowy oddech senny korzystając z 2 różnych metod.

12. SYGNAŁ RELAKSACYJNY I BUDZIK [WIDEO 8]

Dwa dźwięki, które będą nam towarzyszyły przez resztę nagrań. Powiem o sygnale relaksacyjnym, który sprawi, że natychmiast się zrelaksujesz. Poznasz też najlepszy dźwięk budzika, który nie denerwuje i jest przyjemny dla ucha.

13. RELAKSACJA PROGRESYWNA + KOTWICZENIE [WIDEO 9]

Objaśniam na czym polega dokładnie relaksacja Jacobsona i jak ją wykorzystać by zmaksymalizować efekty dzięki kotwiczeniu (technika NLP).

14. RELAKSACJA PROGRESYWNA + KOTWICZENIE [AUDIO 5]

Skorzystamy z relaksacji Jacobsona, aby wywołać stan relaksu i dokonamy kotwiczenia, aby powiązać ten stan z sygnałem relaksacyjnym. W rezultacie będziemy mogli bardzo szybko się relaksować.

15. RELAKSACJA AUTOGENNA + KOTWICZENIE [WIDEO 10]

Objaśnienie techniki relaksacyjnej Schultza. Powiem Ci na czym trzeba się skupiać, a co można całkowicie zignorować. Kolejny sposób na przyśpieszenie rezultatów.

16. RELAKSACJA AUTOGENNA + KOTWICZENIE [AUDIO 6]

Przećwiczenie relaksacji Schulzta. Wzmocnienie kotwicy (sygnału relaksacyjnego).

17. SENSACJE [WIDEO 11]

Zdradzam metody na rozpoznanie jak blisko zaśnięcia jesteśmy. Dzięki tej wiedzy możemy osiągnąć stan ciało śpi / umysł czuwa.

18. SENSACJE FIZYCZNE [WIDEO 12]

Omówię 7 sensacji, które można poczuć w naszym ciele podczas zapadania w sen. Jest to wiedza konieczna, aby orientować się czy ciało zaraz zaśnie.

19. SENSACJE FIZYCZNE [AUDIO 7]

Wywoływanie sensacji fizycznych. Odczujesz je na własnym ciele i doświadczysz stanu, w którym Twoje ciało zacznie zasypiać. Będziesz świadomy rzeczy, o których istnieniu być może nigdy nie wiedziałeś!

20. SENSACJE NIEFIZYCZNE [WIDEO 13]

Wszystko to co dzieje się w głowie podczas zasypiania. Nie wystarczy uśpienie ciała, trzeba jeszcze nie pozwolić na zaśnięcie umysłu. Dowiesz się, czym charakteryzuje się zasypiający umysł i jak to wykorzystać na własną korzyść.

21. SENSACJE NIEFIZYCZNE [AUDIO 8]

Osiągniesz stan sensacji niefizycznych. To najważniejszy etap w świadomym zasypianiu. Z tego miejsca jest już blisko do świata snu.

22. SCHEMAT ZASYPIANIA [WIDEO 14]

Wyjaśniam co się dzieje po kolei w naszym ciele i umyśle podczas zasypiania. Mówię jakie czynności należy wykonywać i kiedy je wykonywać, a także jak reagować na poszczególne sygnały. Jest to cała potrzebna wiedza, aby pogłębiać stan świadomego zasypiania.

23. PEŁNY TRENING ŚWIADOMOŚCI SENNEJ [AUDIO 9]

Poprowadzę Cię do granicy między jawą i snem. Jest to ostatni etap w module #1. Jeśli go przejdziesz będziesz gotowy do świadomego wejścia w sen. Tutaj opanujesz utrzymywanie świadomości przez cały proces zasypiania.

 

Otrzymujesz ponad 1h nagrań wideo HD i ponad 2h nagrań audio! 

W sumie 23 nagrania – 14 wideo i 9 audio.

 

Zobacz fragmenty kursu:

(ustaw sobie jakość HD)

O kursie

Celem modułu #1 nie jest wejście do snu – tylko przygotowanie Cię do tego. Trudno sobie wyobrazić żołnierza wysłanego na wojnę bez wcześniejszego przygotowania. To jak z nauką jazdy samochodem. Najpierw musimy dowiedzieć się do czego jest kierownica i biegi, jak się włącza świata i wycieraczki, ustawia fotel, lusterka, zapina pasy. Dopiero znając podstawy możemy zacząć jazdy.

Tak samo jest z modułem #1. Poznajemy najważniejsze zasady działa naszego organizmu i mechanizmów zasypiania. Doświadczymy ich na własnej skórze. Zapalimy silnik, ale jeszcze nie ruszamy. Wiem, że chcesz od razu wejść w sen, najlepiej bez przygotowania, ale to prawie niemożliwe.

Wolę Cię nauczyć wszystkiego co musisz wiedzieć, nim zaczniesz wchodzić w sen, a dopiero potem pokazać jak to się robi. Jeśli chcesz się nauczyć wchodzić do snu bez utraty świadomości potrzebne Ci solidne fundamenty – moduł #1 to zapewnia.

Oczywiście po przejściu modułu #1 możliwe jest wchodzenie do snu bez konieczności przechodzenia modułu #2. Może się okazać, że sam moduł #1 już Ci wystarczy.

KIEDY BĘDĄ EFEKTY?

Opracowałem kurs w taki sposób, abyś wiedział gdzie jesteś i co powinieneś robić dalej. Patrzysz na swoje efekty i przechodzisz dalej lub wciąż pracujesz nad tym, co sprawia Ci trudność. Dlatego jednym uda się przejść pół kursu w tydzień, a innym w miesiąc. To zależy tylko od Ciebie, Twoich wyników oraz wkładu pracy. Jeśli masz czas, to pewnie szybciej osiągniesz rezultaty.

Opinie uczestników

Twoj kurs jest bardzo dobry – już raz mialem świadome wchodzenie do snu :) Oby tak dalej, jeszcze calego nie przestudiowałem ale myśle, że jak dojdę do końca będzie GIT. Polecam go innym osobom, które chcą zacząć bawiś się snami :) – Damian

Potwierdzam ? kurs bardzo fajny i świetnie wykonany. – Maciek

Super kurs! – Robert

Kurs jest przeprowadzany w interesujący sposób, ćwiczenia na pewno pomagają w relaksacji. Forma jest jak najbardziej trafiona, ogólnie oceniam kurs pozytywnie :)

Moim zdaniem warto!!! Kurs jest przyjemny i nie wymaga mocnego skupiania się na czymś. – Danił.T.

Jeszcze nie przeszedlem calego kursu ale zapowiada sie rewelacyjnie teraz mialem mniej czasu na cwiczenia. Wierzę, że ten kurs da mi to co chcialem :)

obniżona cena

Do tej pory moduł #1 był oferowany w cenie 37 zł. Jednak postanowiłem tę cenę obniżyć, aby jak najwięcej osób miało dostęp do tej wiedzy. Aktualna cena to 17 zł. Uwaga! Zastrzegam sobie prawo do ponownego powrotu do kwoty 37 zł w dowolnym momencie.

 

Kliknij w przycisk poniżej i zdobądź już dzisiaj moduł #1 kursu WILD:

 Uzyskaj dostęp >>

 

60 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Masz 60 dni na zapoznanie się z kursem. Jeśli w tym czasie uznasz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań – zwrócę Ci pełną kwotę, którą zapłaciłeś. Nie chcę Twoich pieniędzy, jeśli nie będziesz w pełni zadowolony z kursu. Daję taką gwarancję bez obaw, ponieważ jestem pewień, że pokochasz mój kurs.

Artur Wójtowicz